ul.Sudecka 41
PL-47-400 Racibórz
(UPPER SILESIA)
Poland

 

 

+48 32 414 76 71
 +48 32 414 76 70


info
@
mc-instruments.pl

 

 

 

 

NIP(VAT): PL6391917615
REGON: 240688335

------------------------
 


PARTNERZY:

 

 


 

 

 

 

KATEGORIE:

 


  DUROMETRY
 

  GRUBOŚCIOMIERZE UT
 

  GRUBOŚCIOMIERZE
    
PRECYZYJNE UT

 

  GRUBOŚCIOMIERZE  
    
ISKROBEZPIECZNE
 

 

  TWARDOŚCOMIERZE
    LEEBA
   

 

  TWARDOŚCOMIERZE
     LEEBA / DYNAMICZNE

 

  TWARDOŚCIOMIERZE

    ULTRADŻWIĘKOWE

                 [UCI]


  TWARDOŚCIOMIERZE
     SHORE
 A/D/C ...


  TWARDOŚCIOMIERZE
     IRHD micro


  WYCINARKI
     TWORZYWA / GUMA


  TWARDOSCIOMIERZE
     BARCOLA

 

  TWARDOŚCIOMIERZE
     DO BETONU

 

  WARSTWOMIERZE

 

  PROFILOMETRY

 

  WIDEOSKOPY

 

  ENDOSKOPY

 

  BOROSKOPY

 


WYDARZENIA
MIĘDZYNARODOWE


CONTROL 2022


Stuttgart / Niemcy


----------------------------- 


Prawa autorskie © :


Odwiedzając lub korzystając
ze strony internetowej firmy


max:control 

 (measuring instruments)


akceptujecie Państwo
poniższe warunki z jej korzystania.


Wszystkie teksty, zdjęcia, materiały graficzne oraz wszelkie inne info- rmacje jak i ich postać (zawartość, treść) podlegają prawnej ochronie praw autorskich. Wyłączne prawo do korzystania z wymienionych wyżej treści posiada:


MC Group


Reprodukcja lub powielanie całości lub części jest dozwolone tylko za pisemną zgodą: CM 

 

HOME:                            tel: 032/414-76-71 lub: info@mc-instruments.pl 

WIDEOENDOSKOPY

 

Wideoendoskopy to przyrządy optyczne do oglądania trudno dostępnych obiektów (wewnątrz urządzeń) np. wewnętrznych powierzchni rurociągów, rur i zbiorników, przekrojów zamkniętych. Wideoskopy ( Endoskopy ) przemysłowe służą również do sprawdzania stanu technicznego instalacji jak np.: klimatyzacyjnych, elektrycznych itp. Wideoskopy stosowane są również w branży samochodowej do inspekcji silników oraz weryfikacji innych trudnodostępnych miejsc w mechanice pojazdowej. W wyborze odpowiedniego przyrządu pomiarowego może Ci pomóc przede wszystkim strona główna naszej oferty. Zawsze znajdziesz tu m.in. listę najczęściej kupowanych przyrządów. Aby uzyskać więcej informacji o interesującym Cię przyrządzie wystarczy kliknąć na zdjęcie. Jeżeli poszukujesz produktu określonego rodzaju możesz skorzystać z listy kategorii umieszczonej w menu na naszej stronie głównej. Po kliknięciu w wybraną kategorię przeniesiony zostaniesz do listy wszystkich produktów w danej kategorii. Proszę zapoznaj się z naszą ofertą.

 

WIDEOENDOSKOPY OFERTA MC GROUP

OFERTA - WIDEOENDOSKOPY MC pod nr tel: 032/414-76-71 lub: info@mc-instruments.pl

     ||   PRZEGLĄD WIDEOENDOSKOPÓW 

    

ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Wszystkie produkty są zgodne z normami RoHS, CE i ISO i przeszły testy pod kątem temperatury, wodoodporności, upadku, wibracji i ciśnienia. Oferowane przez nas wideoendoskopy to wysokiej jakości profesjonalne przyrząd kontrolne dla każdego klienta.

 
    

A. WIDEOENDOSKOPY PRZEMYSŁOWE

      

Solidne Wideoendoskopy przemysłowe z inteligentnym systemem przetwarzania obrazu: z funkcjami obracania obrazu, balansu bieli, kontroli ekspozycji, negatywu oraz powiększania i pomniejszania, pomiaru porównawczego, może sprostać wszelkiego rodzaju skomplikowanej kontroli wizualnej w ciężko dostępnych miejscach w zastosowaniu przemysłowym.

      
 Średnice wałka: 2.2 mm / 2.8mm / 3.8 mm / 6.0 mm
 
  
    

 Wideoendoskop MC-

  

 Wideoendoskop MC-

  

Wideoendoskop MC-

  

Wideoendoskop MC-

B. WIDEOENDOSKOPY UV HD Fluorescencyjny

   

Wideoendoskopy z solidnym oraz  inteligentnym system przetwarzania obrazu: z funkcjami obracania obrazu, balansu bieli, kontroli ekspozycji, negatywu oraz powiększania i pomniejszania, pomiaru porównawczego, może sprostać wszelkiego rodzaju skomplikowanej kontroli wymagających obserwacji obiektu w świetle UV.

   
 Średnice wałka: 2.2 mm / 2.8mm / 3.8 mm / 6.0 mm
 

Funkcja alarmu wysokiej temperatury: Pomarańczowy alarm, gdy temperatura przekracza 65 ℃;
Czerwony alarm i wyłączenie, gdy temperatura przekracza 80 ℃.

 

Wideoendoskop fluorescencyjny HD UV serii MC-UV ma konstrukcję modułową, uchwyt i uchwyt można oddzielić jednym przyciskiem. Podwójne źródło światła sondy jest zaprojektowane w sposób zintegrowany, a wstawka jest wyposażona jednocześnie w światło ultrafioletowe i światło białe. Za pomocą jednego przycisku przełącznika za pomocą uniwersalnego przycisku można wykorzystać białe światło do znalezienia kierunku i można przeprowadzić detekcję fluorescencji ultrafioletowej. 

 

Przegub z joystickiem 360 °, konstrukcja pozycjonowania typu tłumienia, precyzyjna sonda z technologia blokowania sprawia, że wykrywanie jest dokładniejsze i wydajniejsze. Niezależnie opracowana technologia transmisji na duże odległości zapewnia kąt gięcia ≥100°. długość wałka możliwa do 10m.

   

Wideoendoskop MC-UV

 

Rozdzielczość wyświetlacza: 1280*960, mocne podświetlenie, szeroka gama kolorów, kąt widzenia 360°, zapewnia wyraźny obraz, bogatą kolorystykę i dobre odwzorowanie kolorów.

C. WIDEOENDOSKOPY IR / Termowizyjne na podczerwień

 

   

Wideoendoskopy termowizyjne z funkcją podczerwieni mogą wykrywać między innymi cele lub obiekty docelowe z różnicą temperatur w ciemnym otoczeniu, takim jak ludzkie ciało ukryte w trawie, zamknięty ciemny pokój, wąski kąt w nocy, poprzez wyświetlanie obrazu termowizyjnego w podczerwieni, intuicyjną ocenę i wykrywanie; Wideoendoskopy są kompaktowe i przenośne. Wałek z artykulacją, może być zginany w każda stronę. Wideoendoskop może być używany w działach prewencyjnych policji, bezpieczeństwa publicznego, obrony granic i ochrony przeciwpożarowej.

   
 Średnice wałka: 2.2 mm / 2.8mm / 3.8 mm / 6.0 mm
  
   
   

 

 
 

D. WIDEOENDOSKOPY POMIAR 3D


   

Wideoendoskopy z system pomiarowy 3D serii F mogą dokładnie mierzyć rozmiar defektów poprzez pomiar punkt-punkt, punkt-linia, punkt-powierzchnia, pomiar powierzchni itp.

   
 Średnice wałka: 2.2 mm / 2.8mm / 3.8 mm / 6.0 mm
  
   
   

 

 

OFERTA - WIDEOENDOSKOPY MC pod nr tel: 032/414-76-71 lub: info@mc-instruments.pl
        


 

Informacje

Technologia kontrolna

 

Usługi

Analiza materiału

Kontakt

        
  
 • O nas
 • Siedziba / Oddziały
 • Warunki ogólne
 • Pomiar twardości UCI
 • Pomiar twardości Leeb
 • Pomiar twardości Shore
 • Pomiar grubości UCI
 • Endoskopia
 
 • Serwis / Naprawa
 • Rekalibracja
 • Wzorcowania
 • Badania wizualne
 • Metalografia
 • Szkolenia
 • Metalografia
 • Thermografia
 • Demo - / Przyrządy
Tel. (+48) 32 414 76 71
  
Fax (+48) 32 414 76 70
  

@

info@mc-instruments.pl 

 

  © MC max:control, ul.Rybnicka 47, PL - 47400 Racibórz | Created by max:control (measuring instruments)         Newsletter | Kontakt | Impressum | News
 
 © 1997 - 2021 MC - max:control( measuring instruments ) | All rights reserved.

max:control (measuring instruments) na bieżąco aktualizuje informacje zawarte w serwisie, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność informacji przedstawionych na stronach serwisu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w części lub całości serwisu bez uprzedzenia. W wypadku jakichkolwiek nieprawidłowości na naszej witrynie prosimy o kontakt mailowy: feedback@mc-instruments.pl.